جستجو

تبلیغاتآخرین نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۷٫۰ عرضه شد

  گوگل آخرین نسخه‌ی پیش‌نمایشی از اندروید ۷٫۰ نوگت را عرضه کرده است؛ یعنی احتمالا در آینده‌ای بسیار نزدیک، نسخه‌ی نهایی اندروید ۷٫۰ برای کاربران عرضه خواهد شد.

   کاربران قرار داد، چهار ماهی گذشته است. این حرکت هم چندان برای نسخه‌های قبلی اندروید سابقه نداشت؛ چون معمولا گوگل به این زودی‌ها نسخه‌ی بعدی اندروید را معرفی نمی‌کرد. با این حال، گوگل قصد داشت تا اندروید ۷٫۰ را زودتر در اختیار شرکت‌های سازنده‌ی موبایل قرار دهد تا این نسخه از سیستم عامل اندروید، زودتر و بهتر برای تمام گوشی‌ها عرضه شود.

  آخرین نسخه‌‌ی پیش‌نمایشی اندروید نوگت، هیچ قابلیت جدیدی را در خودش جای نداده است؛ فقط قسمت‌های مختلف این سیستم عامل بهینه شده‌اند و باگ‌های آن برطرف شده‌اند. گوگل در نسخه‌ی پیش‌نمایش قبلی، آخرین رابط‌های برنامه‌نویسی را قرار داده بود تا توسعه‌دهندگان بتوانند نرم‌افزارهای‌شان را با اندروید ۷٫۰ سازگار کنند. گوگل خودش توسعه‌دهندگان را تشویق کرده است تا از قابلیت‌هایی مثل Split-Screen و دیگر امکانات جدید اندروید ۷٫۰ در اپ‌های‌شان استفاده کنند.

  اندروید ۷٫۰ نوگت قرار است تا پایان تابستان عرضه شود. احتمالا تا قبل از عرضه‌ی اندروید نوگت، گوگل نکسوس‌های امسال‌اش را هم معرفی خواهد کرد.


  این مطلب تا کنون 75 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 29 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : اندروید ,گوگل ,عرضه ,نسخه‌ی ,آخرین ,اندروید نوگت، ,سیستم عامل ,آخرین نسخه‌ی ,
  آخرین نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۷٫۰ عرضه شد

تبلیغات


  تبلیغات شما در این قسمت

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز جمعه 4 فروردين 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر